Oferta.


Projekty wnętrz

Dom, dopóki nie jest umeblowany, jest tylko pustą skorupą. Istotą poczucia komfortu i chęci przebywania w nim jest zaprojektowanie wnętrza idealnie dopasowanego do potrzeb jego mieszkańców. Każde mieszkanie ma swoją specyficzny urok, a niektóre ciekawą historię, który należy szanować i podkreślać dopasowanym wystrojem wnętrza. Mieszkanie w Krakowie powinno łączyć kultowy charakter z praktyczną elegancją.

Apartamenty Intenement wyróżnia klasyka połączona ze stylem art deco, industrialny i loftowym, z nutą elegancji ukrytej w minimalistycznej dekoracji.
W każdym moim projekcie staram się stworzyć nowy, zachować lub przywrócić oryginalny charakter wystroju wnętrza, dopasowany do życia mieszkańców z podkreśleniem wszystkich atutów przestrzeni.

Projekt obejmuje przede wszystkim rozmowę z właścicielami w celu dobrego poznania stylu życia mieszkańców, upodobań i preferencji wystroju. Na tej podstawie przygotowuję wizualizacje kilku opcji funkcjonalnego rozplanowania przestrzeni wraz ze wstępną propozycją doboru kolorystyki i materiałów. Po analizie, zatwierdzeniu i wniesieniu ewentualnych poprawek przygotowuję rysunki techniczny obejmujący funkcjonalne rozplanowania przestrzeni, elektrykę, wod-kan, konstrukcji kartonowo gipsowych: sufitów i ścian, rozplanowania ułożenia płytek, mebli na wymiar oraz listę proponowanych produktów, mebli, materiałów i dekoracji wraz z linkami do sklepów i ewentualnymi rabatami.

W swojej pracy uwielbiam tworzyć klimatyczne i niepowtarzalne projekty połączone z minimalistycznym i funkcjonalnym podejściem. Jeśli dodatkowo posiadasz stare meble wymagające renowacji, do których masz ogromny sentyment i chciałbyś je użyć w nowej przestrzeni, bardzo chętnie zaaranżuje je w nowym projekcie i postaram się przywrócić im drugie życie.

Zapraszam do zapoznania się z portfolio na mojej strony internetowej, porad na blogu oraz inspiracji wnętrz na instagramie i facebooku Intenement.

Cena od 1000 zł – uzależniona od metrażu nieruchomości i zakresu pracy do wykonania

czytaj więcej

Dekoracja wnętrz i inwestor zastępczy

Dekoracja wnętrz to niezwykle przyjemny, ale i pracochłonny proces, wymagający poświęcenia czasu na przygotowanie projektu i poszukiwania idealnie pasującego do naszego wnętrza wyposażenia. Być może marzysz wreszcie wykończyć nowe mieszkanie, zaaranżować wnętrze pod inwestycję czy wprowadzić nowe dekoracje do Twojego domu, ale potrzebujesz wsparcia w realizacji swoich pomysłów?

A może jesteś inwestorem mieszkającym za granicą i nie masz możliwości wykończenia mieszkania pod wynajem samemu?

Poszukujesz zaufanej osoby z doświadczeniem, która dopilnuje ekipę remontową, zajmie się całym procesem aranżacji i przygotowania wnętrza pod klucz, czyli tak zwany inwestor zastępczy, oszczędzając Twój czas i zaangażowanie?

Z całą przyjemnością mogę zrobić to za Ciebie!

W moim portfolio znajdują się aranżacje wnętrz prywatnych mieszkań dopasowanych do stylu życia mieszkańców, specyficzne projekty mieszkań inwestycyjnych pod wynajem, a także home stagingowe, profesjonalne przygotowanie wnętrz na sprzedaż i wynajem.

Napisz do mnie, a z chęcią wysłucham Twoich pomysłów, przedstawię propozycje najlepszych rozwiązań dostosowane do Twoich potrzeb, a później pomogę Ci je zrealizować.

Cena od 500 zł – uzależniona od metrażu nieruchomości i zakresu pracy do wykonania

czytaj więcej

Home staging

Dla większości z nas dom lub mieszkanie to zakup życia i znaczne zaangażowanie finansowe. Poszukiwania wśród ofert pustych, nieumeblowanych i niewykończonych nieruchomości może być trudne dla potencjalnych przyszłych nabywców. Home Staging to już praktycznie standardowa usługa w branży nieruchomości, pozwalająca ułatwić ten wybór, poprzez zaaranżowanie przestrzeni, w której od razu poczujemy się jak u siebie w domu.

Dzięki odpowiedniej dekoracji, wystrojowi wnętrza i ciekawie stworzonej ofercie, nabywcy będą w stanie zdecydować się na dużo szybszy zakup w relatywnie wyższych cenach.
Korzystając ze zdobytego doświadczenia na rynku nieruchomości i zamiłowania do projektowania wnętrz, tworzę klimatyczne przestrzenie, które sprawiają, że każda nieruchomość staje się atrakcyjna i pożądana.

Moja usługa Home Stagingu jest dostępna na terenie całego Krakowa i swoim zakresem obejmuje projekt, wykonanie dekoracji oraz sesję zdjęciową nieruchomości niezbędne do stworzenia interesującej oferty wynajmu i sprzedaży.

Cena od 800 zł – uzależniona od metrażu nieruchomości i zakresu pracy do wykonania

 

 

czytaj więcej

Darmowe konsultacje online i na spotkaniu przy kawie

Kocham moja prace! Kreowanie wnętrz, poszukiwanie nowych rozwiązań i pomysłów dostosowanych indywidualnie do każdego projektu, dają mi niesamowitą satysfakcję i motywacje do działania. Chcesz odświeżyć lub wystylizować wnętrze, ale nie bardzo wiesz jak popularne inspiracje z instagrama pogodzić z własnym stylem? A może nie lubisz spędzać miesięcy na poszukiwaniach odpowiednich tkaniny, czy kolorów ścian?

O aranżacji wnętrz, nowych inspiracjach, pomysłach na ciekawe rozwiązania nietypowych projektów, poszukiwaniach i renowacji starych mebli, aby nadać im drugie życie, mogłabym rozmawiać godzinami. Planujesz odświeżenie wyglądu Twojego dom, a przeglądając tysiące inspiracji na Pinterest i Instagramie nadal ciężko Ci wyobrazić sobie jak to wszystko będzie do siebie pasowało, i czy na pewno odpowiada stylistyce i możliwościom Twojego wnętrza? Napisz do mnie, a z przyjemnością podzielę się moim doświadczeniem i pomysłami, aby pomóc stworzyć Twój wymarzony dom lub inwestycje uszytą na miarę jej przeznaczenia.

Zadzwoń albo napisz, pogadamy, to nic nie kosztuje 🙂

 

 

czytaj więcej

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z moich usług, skontaktuj się ze mną mailowo, telefonicznie
lub za pomocą formularza kontaktowego.

Kontakt