O mnie.

Jestem Kinga,

Kocham prostotę, minimalizm i wnętrza z duszą. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz w Krakowie. W wolnych chwilach odnawiam stare meble i podróżuję w poszukiwaniu inspirujących przestrzeni.

Przygodę z projektowaniem i dekoracją zaczynałam od kamienicznych mieszkań, do których wciąż mam największe zamiłowanie. Projekty Intenement wyróżnia klasyka połączona ze stylem art deco, industrialnym lub loftowym, z nutą elegancji ukrytą w minimalistycznej dekoracji.
W każdym moim projekcie staram się stworzyć nowy, zachować lub przywrócić oryginalny charakter wystroju wnętrza, dopasowany do przeznaczenia i stylu życia jego mieszkańców z podkreśleniem wszystkich atutów przestrzeni.

W ostatnich latach moją główną działalnością są projekty wnętrz, dekoracja oraz kompleksowe przygotowywanie mieszkań na wynajem i sprzedaży, czyli tak zwany home staging i inwestor zastępczy.

Wszystkich zainteresowanych tematyką aranżacji wnętrz i poszukiwaczy dekoratorskich inspiracji zapraszam na mojego bloga. W kwestii wykonania projektu wnętrz, home stagingu czy inwestora zastępczego zachęcam do kontaktu mailowo, telefonicznie i przez formularz mailowy na stronie.

Kinga Filek