Blog.

Dzisiaj chciałabym podzielić się moim nowym projektem kuchni połączonej z jadalnią w domu jednorodzinnym w Krakowie. Projekt wnętrza wymagał przede wszystkim otworzenia kuchni na jadalnie z wyjściem na taras, aby doświetlić i powiększyć przestrzeń kuchenną.

Ten projekt wnętrza łazienki w jednym z krakowskich mieszkań w Nowej Hucie to połączenie betonu, drewna, granatowych frontów mebli, czarnych metalowych dodatków i dekoracji oraz kwiaty doniczkowe. Projekt okazał się niemałym wyzwaniem, efekty zobaczcie sami!

Przygotowując niedawno opisany na blogu projekt wnętrza w kamienicznym mieszkaniu, wyszperałam starą lampę z gazetnikiem pochodzącą z lat 60. Strasznie urzekło mnie piękne i zarazem praktyczne połączenie lampy stojącej z małym stolikiem i bardzo funkcjonalnym gazetnikiem.

Podobno pierwsze 90 sekund jest kluczowym czynnikiem wpływającym na naszą opinię na temat nowo poznanej osoby bądź rzeczy. Zasada ta dotyczy także wyboru dokonywanego podczas poszukiwania nowego mieszkania i domu.

Czyste, przestronne i funkcjonalne apartamenty cieszą się największą popularnością, i są najlepiej oceniane przez najemców. Projektując minimalistyczne mieszkanie pod wynajem zyskamy korzyści, zarówno dla przyszłych najemców, jak i właścicieli.

Projektując mieszkania, zawsze starałam się dostosować ofertę do oczekiwań klientów. W tym poście chciałabym Wam przedstawić kolejny projekt z serii mieszkanie pod wynajem krótkoterminowy, tym razem z myślą o najszerszym gronie klientów, pokoleniu tak zwanych millenialsów.

Przygotowując projekty remontu mieszkań w starych kamienicach staram się zawsze zachowac istotne elementy dawnego wystroju. Tym razem projekt wnętrza łazienki art deco w jednym z kamienicznych mieszkań w Krakowie.

Nie ma piękniejszej ozdoby kamienicznego mieszkania, niż stare odnowione drewniane drzwi. Wysokie, zdobione i przeszklone w wersji z podwójnymi skrzydłami, zwrócą na siebie uwagę w każdym wnętrzu.

Niegasnącą sława maszyny Singer, skłoniła mnie, aby wykorzystać ją do jednego z projektów mieszkania pod wynajem krótkoterminowy, w postaci stołu do jadalni.